Deelnemerslijst Grand Prix Leidsche Rijn (12-06-2022)


 Voornaam Achternaam School/Club Speelsterkte 
Xander van Lingen Moira-Domtoren 950 
Felix Heeres SV Hoogland Stap 2 
Bram Feenstra De Cirkel 969 
Guus Feenstra De Cirkel 100 
Samarth  Rummaghatte  Moira 200 
Aryan Vysyaraju Moira domtoren 400 
Tanvi Vysyaraju Moira domtoren 100 
Anish Anurag Chitre Schakvereniging Vegtlust  Stap 2 
Sushanth Natarajan JSC Magnus Leidsche Rijn 906 
10 Muhilan Natarajan JSC Magnus Leidsche Rijn 395 
11 Samit Chandramohan  Het kasteel ijsselstein  Step 2 
12 Dhruv Patil Moira Domtoren 652 
13 Job van Weel Moira domtoren 532 
14 Aayush  Singh Magnus leidsche Rijn Stap 3 
15 Noorullah Kashif Ismail Kasteel Lekstroom Stap 2 
16 Mukilan  Sathish kumar  JSC Magnus  293 
17 Finn Tossaint kasteeltoren 
18 River Tossaint Kasteeltoren 
19 Tycho  Overmeer  Magnus Leidsche Rijn  E5 
20 Jelle  Van Haaften Magnus Leidsche Rijn 871 
21 Sharvesh Aravind IS Utrecht Basic 
22 Nishaaz Haque Moira-Domtoren 1306 
23 Nivaan Haque Moira-Domtoren 836 
24 Thijs  Van den Heuvel Hoevelaken schaakgenootschap 250 
25 Vishaal Singaravadivelu JSC Magnus Leidsche Rijn  690 
26 Jordan Sean JC van der wal, maarssen Good 
27 Sibren van Riel Magnus LR 370 
28 Kyan van Riel Magnus LR 100 
29 Leander Zelke Magnus Leidsche Rijn 
30 Fidessa Zelke Magnus Leidsche Rijn 
31 Avyukt Praveen Magnus Leidsche Rijn Stap 3 
32 Anwita  Praveen Magnus Leidsche Rijn Stap 1 
33 Alexi Georgopoulos Magnus 925 
34 Mylo Georgopoulos Magnus 921 
35 Alejandro  Bolks SC Woerden 1042 
36 Jason Bolks SC Woerden stap1 
37 Zayn Talhaoui Meester Jos in Bateau Stap 1 
38 Marcus Tollenaar Nog geen lid van de vereniging. Beginnend 
39 Demian  Dusseljee  JSC Magnus Stap 2 
40 Jeevan Saravanan  Oud zuylen Utrecht Stap 2 
41 Nihar Kanade Schaakclub Woerden Stap 2 
42 Fin Alders Schaakclub OZU Stap 2 
43 Xavi Tinga Egbertus 223 
44 Eliav Levy Magnus Leidsche Rijn Stap 3 
45 Vefa Dogan  Dogan Magnus  
46 Sami Karakaya Magnus Stap 3 
47 Noah Paolo JSC Magnus Leidsche Rijn Stap 2 
48 Oliver Ala-Lähde  Magnus 310 
49 Felix Butler Vegtlust jeudg / KBS de Pioneer  stap1 
50 Isabella Stoppels JSC Magnus Leidsche Rijn 548 
51 Victor Stoppels JSC Magnus Leidsche Rijn 620 
52 Maksim Lebedev JSC Magnus Leidsche Rijn 396 
53 Paul Nguyen Magnus Leidsche Rijn E3 
54 Gino Van ramele Het kasteel 2/3 
55 Amir Khakimov  JSC Magnus Leidsche Rijn  779 
56 Sean Buzugbe Achtbaan Werkboek 1 
57 Thom Groenewegen Schaakclub Woerden 600?  
58 Luuk Groenewegen Schaakclub Woerden Stap 1 
59 Samir Abdurazokov Achbaan  Werkbook 2 
60 Tygo Crince Jsc Magnus Leidsche Rijn stap 3 
61 Musab  Özarslan  De Achtbaan  
62 Arnav PAWAR Magnus Club, Utrecht 800 
63 Kabeer PAWAR Onder De Bogen 800 
64 Samuel 't Hart Schaakclub Zeist 1173 
65 Mateo Schalkwijk De Spits Stap 2 
66 Noach Schalkwijk De Spits Stap 2 
67 Mees Eppinga Meerkerk Schaakt stap 2+ 
68 Vincent Jongejan Meerkerk Schaakt stap 1+ 
69 Ingmar den Hartog Meerkerk Schaakt Stap 1+ 
70 Tim den Hartog Meerkerk Schaakt stap 1+ 
71 Mohammed Alhumaikani Meerkerk Schaakt Stap 1 
72 Tjerk Wiersma Meerkerk Schaakt stap 1 
73 Levon Harutunian  SV Hoogland … 
74 Ghor Harutunian  SV Hoogland  … 
75 Maria Harutunian  SV Hoogland … 
76 Vedanshi Bhatt KSU De JazzSingel, Utrecht Werkbk1p4 
77 Melle Kok SC Zeist stap 1 
78 Olivia van Mierlo Larense Schaakclub 284 
79 Rolf ter Braak Larense Schaakclub Stap 1 
80 Hein Pomes Larense Schaakclub 207 
81 Jools de Boer Larense Schaakclub 330 
82 Benjamin Osborn Larense Schaakclub Stap 1 
83 Gustav ten Kate Larense Schaakclub 965 
84 Manato Mihalache Larense Schaakclub 685 
85 Takumi Mihalache Larense Schaakclub 155 
86 Mees Van Santen  JSC Magnus Leidsche Rijn  E5 
87 Morris De Wit JSC Magnus Leidsche rijn E4 
88 Mukilan Agoramoorthy  Lekstroom Ijsstelstein  Stap 2 
89 Nakulan Agoramoorthy  Lekstroom Ijsstelstein  Stap 1 
90 Sven Winter S.V. Amsterdam West 1025 
91 Yessin Bakker KSU De Achtbaan  WB2/les12 
92 Leon Elferink Oud Zuylen Utrecht 1422 
93 Duncan Elferink Oud Zuylen Utrecht 832 
94 Peng  Ye chinese youth chess club  Stap 3  
95 Jasper  De Ruiter  SV Hoogland Stap 2  
96 Mika Kleibeuker JSC Magnus Leidsche Rijn 1474 
97 Kyrthana  Veenthan  De Achtbaan Utrecht Goed 
98 Ethan Chua ESV 1557 
99 Bent Vermeulen OBS Pantarijn ??? 
100 Yorick Duursma JSC Magnus Leidsche Rijn 1107 
101 TANISHA HEMANTH KUMAR Moira -Domtoren step2 plus 
102 Milan van Es Baarnse Schaakvereniging 
103 Nicolás  van Dijk Lekstroom 
104 Mateo van Dijk Lekstroom 
105 Danya van Dongen ODB werkboek1 
106 Jeanette Eikelenboom Jsc Magnus Leidsche Rijn 770 
107 kai crince JSC Magnus Leidsch Rijn 622 
108 Coen van Hoesel JSC Magnus Leidscherijn Onbekend 
109 Hugo Wong Lekstroom opstapje 2 
110 Max Nicolae De Achtbaan (SamenSchaken) Werkboek 2 
111 Kayley Fung SV Kasteel Lekstroom Stap 0 
112 Emma ten Caat Magnus stap 3 
113 Robin van Lingen Larense Schaakclub Stap 1 
114 Joyce Breedijk Hoevelakense schaakgenootschap  Stap 3 
115 Yannick Beltman JSC Magnus Leidsche Rijn 1049 
116 Luca van de Kamp OBS Pantarijn Stap 2 
117 Roos Geerdink Magnus Leidsche Rijn 
118 Jasper Prieschl Oud Zuylen Utrecht Stap 2 
119 Aadvik Suthan Vijay chess/Magnus starter 
120 Micah Capel Nunes Magnus Leidsche Rijn Stap 1 
121 Tiuri Capel Nunes Magnus Leidsche Rijn stap 2 
122 Arish Gayeb WLC Eindhoven 1043 
123 Emma Fiechter SC Woerden Stap 1 
124 Thijs van Dijk Woerden Stap 1 
125 Bouke Van der Weerden HSG Hilversum Stap 2 
126 Sara Benning Schaakmatties opstapje 1 
127 Bent Smeets De Pijlstaart  800 
128 Amin Tetova ssv Klim-Op te Capelle a/d IJssel 900 
129 Amir Tetova ssv Klim-Op te Capelle a/d IJssel 1006 
130 Steven Ramdien Magnus Leidsche Rijn 1442 
131 Ryan Ramdien Magnus LRC 1050 
132 Lyam Boel Anish giro lekstroom  Stap 2 plu 
133 Olav Zult VAS Amsterdam 841 
134 Nova Zult VAS Amsterdam 100/Stap 1 
135 Luka van Vollenhove OBS Steigereiland 616 
136 Nirupa Ganeshram ESV 1415 
137 Niranjana Ganeshram ESV 645 
138 Levi Heins Magnus tbd 
139 Julian Heins Magnus tbd 
140 Koen Heins magnus tbd 
141 Martí Otto Juarez De Pijlstaart 576 
142 Mithun Pranesh S.V. Kasteel Lekstroom stap 1 
143 Maya Isa De Koddige Koning 584 
144 Ralf Sterk Moira-domtoren 1305 
145 Linda Lei SC Zeist 110 
146 Davi Lei SC Zeist Stap1 
147 Yuvaan Vigg De koddige koning stap 2 
148 Vera Van Apeldoorn Olz 1200  
149 Maurits Retz Larense Schaakclub Stap 2 
150 Hidde Konijnenberg  SC Zeist Stap 2 
151 Artur Bainazar Magnus Leidsche Rijn  Eindspel  
152 Kevin Tims RSR IVOREN TOREN Stap1 
153 Pelle  Schmitz  Onder de Bogen 1 extra 
154 Jasper Berns Moira 807 
155 Shlok Sail Magnus Leidsche Rijn 800 
156 Jarno  De Gier Schaakclub Zeist  650 
157 Jonathan  Van Assche Schaakclub Zeist  Stap 1 
158 Ahmed Alhamdan Meerkerk Schaakt Stap 1 
159 Pieter Huurnink JSC Magnus Leidsche Rijn 582 
160 Maarten Huurnink JSC Magnus Leidsche Rijn 463 
161 Jayden Burne JSC Magnus Leidsche Rijn stap 3 
162 Mika Hacquebord Schaakclub Zeist Stap 4 
163 Alexander Rietveld SC Woerden Stap 1 
164 Charlotte Rietveld SC Woerden Stap 1 
165 Kyo Zantingh Magnus Leidsche Rijn 639 
166 Syd Zantingh Magnus Leidsche Rijn 453 
167 Dominic Mongoho Moira domtoren Stap 1 + 
168 Burak Ozbakan Voorschoten 946 
169 Phileine Faijdherbe KBS Onder de Bogen sodb1 p4 
170 Ishaan Singh Onder de Bogen Werkboek 1 
171 Ojas Dahule Onder de bogen Werkboek 1 
172 Marliene Faijdherbe KBS Onder de Bogen SodB L?