Klik op de clubnaam om de adresgegevens te zien

NaamPlaatsClubavondDoelgroep
S.C. 't Zwarte PaardOmmendonderdagSenioren
S.V. AlmeloAlmelovrijdagSenioren
 AlmelovrijdagJeugd
S.V. De WatertorenAlmkerkmaandagSenioren
S.G. AmersfoortAmersfoortvrijdagJeugd
 AmersfoortvrijdagSenioren
Arnhemse SchaakacademieArnhemvrijdagJeugd
Arnhemsche S.V.ArnhemdonderdagJeugd
 ArnhemdonderdagSenioren
 ArnhemzaterdagSenioren
Baarnse S.V.BaarnvrijdagJeugd
 BaarnvrijdagSenioren
BDSVBarnevelddinsdagSenioren
 BarnevelddinsdagJeugd
S.V. BorneBornedinsdagSenioren
BSGBussummaandagSenioren
 BussumvrijdagJeugd
Bennekomse S.V.BennekommaandagSenioren
S.C. CaïssaElburgdonderdagJeugd
 ElburgdonderdagSenioren
SV HECHaaksbergenmaandagSenioren
 HaaksbergenmaandagJeugd
S.V. DBCDe BiltvrijdagJeugd
 De BiltvrijdagSenioren
P.C.A. De DamrakkersUtrechtwoensdag
De Giessen en LingeGiessenburgdinsdagSenioren
 GorinchemvrijdagJeugd
 SliedrechtzaterdagSenioren
S.V. De KameleonTerborgdinsdagSenioren
U.C.S. de Rode LoperUtrechtwoensdagSenioren
sv De TorenArnhemmaandagSenioren
S.V. De Zeven PionnenEpedinsdagSenioren
Denk en Zet / N.G.K.Z.HattemdinsdagSenioren
S.V. Denk en ZetVinkeveendinsdagSenioren
 VinkeveendinsdagJeugd
Doesborghs S.G.DoesburgmaandagSenioren
S.V. Doorn-DriebergenDriebergen-RijsenburgdonderdagSenioren
S.V. DoredenkersWijk bij DuurstededinsdagJeugd
 Wijk bij DuurstededinsdagSenioren
S.V. Drienerlo
D.S.G. PallasDeventerdonderdagSenioren
 DeventerdonderdagJeugd
S.V. De CirkelEde GLDmaandagOuderen
 Ede GLDdinsdagSenioren
 Ede GLDdinsdagJeugd
Edese S.V.Ede GLDdonderdagSenioren
E.D.S.DeldenmaandagSenioren
 DeldenmaandagJeugd
S.V. De Elster TorenElst GLDvrijdagSenioren
S.V. En PassantBunschoten-SpakenburgdinsdagSenioren
 Bunschoten-SpakenburgvrijdagJeugd
 Bunschoten-SpakenburgvrijdagSenioren
S.V. E.N.O.NijverdalmaandagSenioren
 NijverdalmaandagJeugd
Gooise SchaakverenigingHuizenmaandagOuderen
 HuizendonderdagJeugd
 BlaricumvrijdagSenioren
S.V. GroenloGroenlowoensdagSenioren
S.V. Het Dikke TorentjeEemnesdonderdagSenioren
 EemnesdonderdagJeugd
S.V. Het KasteelWijchenvrijdagJeugd
 WijchenvrijdagSenioren
O.S.V. Het Paard CombinatieDoorwerthdonderdagSenioren
S.V. Het Zwarte WaterZwartsluisdinsdagSenioren
Hoevelakens S.G.HoevelakenvrijdagSenioren
 HoevelakenvrijdagJeugd
S.V. HoltenHoltenmaandagSenioren
SV HooglandHooglandmaandagSenioren
 AmersfoortdinsdagJeugd
S.V. HoutenHoutenmaandagSenioren
 HoutendinsdagJeugd
H.S.C.-StorkHengelo OVdonderdagSenioren
HSGHilversumdonderdagJeugd
 HilversumdonderdagSenioren
SV Kasteel LekstroomIJsselsteindinsdagSenioren
 IJsselsteindonderdagJeugd
S.C. Kijk UitOudewatermaandagSenioren
S.V. Koningswaal
Larense S.C.Laren NHvrijdagJeugd
 Laren NHvrijdagSenioren
Lelystadse S.V.LelystaddonderdagJeugd
 LelystadvrijdagSenioren
S.V. LeusdenLeusdendonderdagJeugd
 LeusdendonderdagSenioren
S.V. LochemLochemmaandagSenioren
S.V. LonnekerEnschedevrijdagJeugd
 EnschedevrijdagSenioren
JSC Magnus Leidsche RijnDe MeernwoensdagJeugd
 UtrechtvrijdagJeugd
S.V. Mat-AdorWierdendonderdagSenioren
 WierdenvrijdagJeugd
JSV MinervaHengelo OVdonderdagJeugd
 Hengelo OVvrijdagJeugd
S.V. Moira-DomtorenUtrechtvrijdagJeugd
 UtrechtvrijdagSenioren
S.V. MookMookdonderdagSenioren
Meppeler S.V.MeppeldinsdagSenioren
 MeppelzaterdagSenioren
Nijkerkse SchaakclubNijkerk GLDmaandagSenioren
Oefening & OntspanningKampenmaandagJeugd
 KampenmaandagSenioren
D.S.V. Ons GenoegenAlmenmaandagSenioren
 AlmenmaandagJeugd
Chr.S.V. Ons GenoegenAmersfoortdonderdagSenioren
 AmersfoortdonderdagJeugd
S.C. Oud Zuylen UtrechtUtrechtdinsdagJeugd
 UtrechtdinsdagSenioren
S.V. Park StokhorstEnschedemaandagSenioren
S.V. Paul KeresUtrechtdonderdagSenioren
S.V. PegasusZwolledinsdagSenioren
S.V. P.I.O.N.GroesbeekvrijdagJeugd
 GroesbeekvrijdagSenioren
S.V. PSV/DoDOPuttendinsdagSenioren
 PuttendinsdagJeugd
S.C. RaalteRaaltemaandagJeugd
 RaaltemaandagSenioren
Rhenense SCRhenenmaandagSenioren
S.C.RijssenRijssendonderdagJeugd
 RijssendonderdagSenioren
S.V. RivierenlandTrichtdinsdagSenioren
 TrichtzaterdagSenioren
S.V. RokadeLichtenvoordedonderdagSenioren
S.C. MuiderbergMuiderbergvrijdagJeugd
 MuiderbergvrijdagSenioren
Schaakvereniging HardenbergHardenbergdinsdagJeugd
 HardenbergdinsdagSenioren
 HardenbergvrijdagSenioren
Schaakstad ApeldoornApeldoornmaandagSenioren
 ApeldoornwoensdagSenioren
SG Max EuweEnschededinsdagJeugd
 EnschededinsdagSenioren
S.V. Strijdt met BeleidNijmegendinsdagSenioren
 NijmegenvrijdagJeugd
SOPSWEPS'29AmsterdamzaterdagSenioren
SSC 1922SoestvrijdagJeugd
 SoestvrijdagSenioren
S.V. De StellingOosterbeekdonderdagJeugd
 DoorwerthzaterdagSenioren
SV BommelerwaardNieuwaalmaandagSenioren
S.V. DoetinchemDoetinchemdinsdagSenioren
 DoetinchemvrijdagJeugd
 DoetinchemvrijdagJeugd
Talententeam SBO
S.V. TheothorneDierendinsdagJeugd
 DierendinsdagSenioren
S.V. TornadoDrutenvrijdagSenioren
 DrutenvrijdagJeugd
S.V. TRIODe MeernmaandagSenioren
SSVN Tussen de TorensNijmegenzaterdagSenioren
Twellose SCTwellodinsdagSenioren
S.V. U.V.S.LentdinsdagJeugd
 NijmegendinsdagSenioren
SG Vecht en OmmelandenLoenen aan de VechtmaandagJeugd
 Loenen aan de VechtmaandagSenioren
Veenendaalse S.V.VeenendaalmaandagOuderen
 VeenendaaldonderdagSenioren
 VeenendaaldonderdagJeugd
S.K. VegtlustMaarssenvrijdagJeugd
 MaarssenvrijdagSenioren
Velpse SVVelp GLDvrijdagSenioren
 Velp GLDvrijdagJeugd
VSCVoorst gem. VoorstmaandagJeugd
 Voorst gem. VoorstmaandagSenioren
SV VrimotVriezenveendonderdagSenioren
Veluws S.G.ErmelodinsdagSenioren
 ErmelodinsdagJeugd
S.V. WageningenWageningenwoensdagSenioren
 WageningenwoensdagJeugd
S.C. WoerdenWoerdendinsdagJeugd
 WoerdendinsdagSenioren
W.S.G.WinterswijkdinsdagSenioren
 WinterswijkvrijdagJeugd
Sc ZeistZeistdinsdagJeugd
 ZeistdinsdagSenioren
S.V. ZevenaarZevenaardinsdagSenioren
Zwols S.G.ZwollevrijdagSenioren
 ZwollevrijdagJeugd
S.G. ZutphenZutphenmaandagSenioren
 ZutphenvrijdagJeugd
Zwolle-Zuid Schaakt!ZwolledonderdagSenioren
 ZwolledonderdagJeugd

Bron : KNSB OLA
Laatst bijgewerkt op 24-04-2024 21:30 (UTC)