Deelnemerslijst Grand-Prix Nieuwegein 2020 (15-03-2020)


 Voornaam Achternaam School/Club Speelsterkte 
Xander van Lingen Moira-Domtoren 700 
Lyam Boel Anish giri Stap 2 plu 
Mithun Pranesh S.V.Lekstroom 
Wouter Terlouw SSC 1922 en HSG 1167 
Ramon  Valkenburg  Anish Giri/schaakvereniging Lekstroom Stap 2+ 
Gino  Van ramele Schaakvereniging het kasteel Niveau3 
Emma ten Caat Lekstroom/Anish Giri stap 2+ 
Figgo Zeijpveld SVDD 552 
Thijs Van Den Heuvel  Hoevelakens Schaakgenootschap 231 
10 Thom Groenewegen Schaakclub Woerden 439 
11 Avyukt Praveen Magnus Leidsche Rijn  Stap 2 
12 Sibren van Riel JSC Magnus Leidsche Rijn 105 
13 Wendy Tee Gooise Schaakvereniging Stap 1 
14 Jorian  Tee Gooise Schaakvereniging Stap 3 
15 Samit Chandramohan Oud zuylen 260 
16 Jeevan Saravanan Oud Zuylen 422 
17 Marnik Woldhuis HSG 910 
18 Nihar Kanade IS Utrecht Stap 2 
19 Aryan Vysyaraju Moira domtoren 349 
20 sami Karakaya Magnus LR Rond 250 
21 Vishaal Singaravadivelu Magnus Utrecht 370 
22 Samuel 't Hart Schaakclub Zeist 874 
23 Rinse van Hamond BSG 700 
24 Maria Harutunian  SV Hoogland 100 
25 Levon Harutunian  SV Hoogland Stap 2 
26 Farouk  Biram Rodekruis Utrecht Opstapje2 
27 Alaan Biram Rodekruis Utrecht Opstapje2 
28 Farouk  Biram Rodekruis Utrecht Opstapje2 
29 Vera van Apeldoorn Basisschool de Valkenheuvel gp rating 
30 Julián  Korendijk  Schaakvereniging Doorn - Driebergen  300 
31 Aayush Singh Magnus Utrecht  Stap 3 
32 Rafi Mohamed  Hoevelaken 169 
33 Arvo Boonen Moira Domtoren 945 
34 Anne Mulder Magnus Stap 4 
35 Dhruv Patil International School Utrecht 238 
36 Quinten  Alons Vegtlust stap 3 
37 Thijmen Alons Vegtlust 125/stap1 
38 Kai Crince Magnus 280 
39 Tygo Crince Magnus 240 
40 Yun-Long Wijnand Larense S.C. 327 
41 Gustav ten Kate Larense S.C. 559 
42 Frederik ten Kate Larense S.C. 134 
43 Faye Attwell Gooische schaakclub 304 
44 Kriti Das HSG Step 3 
45 Jurre Van Woerden BSG 610 
46 Thera Woldhuis Goois lyceum stap 3 
47 Maksim Lebedev Magnus Leidsche Rijn 323 
48 Denis Borisenko S.S.V.Klim-Op 816 
49 Daria Borisenko S.S.V.Klim-Op 131 
50 Jan Veling  JSC Magnus Leidsche Rijn 419 
51 Mihika Vikram Magnus  stap 2 mix 
52 Mihir Vikram Magnus  stap 2 mix 
53 Jan Nebolsin SV Hoogland Stap2+ 
54 Amir Khakimov De Achtbaan, "SamenSchaken" 417 
55 Finn Bolland Montessori Bilthoven 250? 
56 Thomas Dijkhuijsen SV Voorschoten 779 
57 Emma Barbier SV Voorschoten 743 
58 Sarah Barbier SV Voorschoten 288 
59 Tobias Kamps Schaakvereniging Lekstroom Stap 1 
60 Elmar Houweling Giessen en Linge 300 
61 Daniel Abedi SV doorndriebergen 400 
62 Felicity Mathu JSC Magnus Leidscherijn 813 
63 Wietse Duursma JSC Magnus Leidsche Rijn 481 
64 Yorick Duursma JSC Magnus Leidsche Rijn 870 
65 Rafaël Baetings BSG 733 
66 Joshua Baetings Sterrenwachter 157 
67 Quinten de Zwart BSG Stap 2 
68 Ralf  Sterk Moira-domtoren 
69 Koen Goedegebuure Vegtlust 419 
70 Samarth  Rummaghatte  Moira Step 2 
71 Dominic Mongoho Moira Step 2 
72 Dominic Mongoho Moira domtoren Stap 1 
73 Stella Uma Milenic SV Doorn-Driebergen 148 
74 Tesla Luca Milenic SV Doorn-Driebergen 100 
75 Tim Leenaerts Schaakvereniging Hoogland 200 
76 Elza Baryssenka  Hoogland  698 
77 Leon Elferink Oud Zuylen Utrecht 1050 
78 Duncan Elferink Oud Zuylen Utrecht 635 
79 Tijl Fokkinga Moira-Domtoren  1009 
80 Sean Alejandro Bolks Magnus leidsche Rijn  616 
81 Olivier Rassin Vegtlust 401 
82 Thijmen Werring DOSC Stap 1 
83 Mylo Georgopoulos  Magnus  530 
84 Riddhi Divekar ISU Step 1 
85 Wik Hofkes Vegtlust 291 
86 Floris Friedel Hilversums Schaakgenootschap stap 2 
87 Joost Friedel Hilversums Schaakgenootschap stap 1 
88 Max de Kleijn Moira-Domtoren 360 
89 Kick Dorrestein SV Driebergen Doorn 429 
90 James Dorrestein SV Driebergen Doorn 178 
91 Mukilan Sathishkumar Magnus Leidsche Rijn 150 
92 Ilse Heijdel SV Lekstroom 
93 Sietse  Dijkman Magnus  478 
94 Luke de Boevere  SGA 355 
95 Rien Veerman Moira Domtoren 969 
96 Mees Eppinga Meerkerk Schaakt 500 
97 Rachel van t Hoen Meerkerk Schaakt 220 
98 Mohammed Alhumaikani Meerkerk Schaakt 135 
99 Shams Yaseen Meerkerk Schaakt 440 
100 Nestor Shirokov de Cirkel 1047 
101 Megi (Magdalena) Shirokova de Cirkel 629 
102 Yarik (Yaroslav) Shirokov de Cirkel 571 
103 Jasper Berns Moira 655 
104 Thijmen Berns Moira 315 
105 Tim den Hartog Meerkerk Schaakt 200 
106 Ingmar den Hartog Meerkerk Schaakt 180 
107 Hridai Gore International School utrecht Stap 1 
108 Lode de Jong Moira Domtoren 547 
109 Viënn de Jong Moira Domtoren  200 
110 Jelle van Haaften magnus leidsche rijn 519 
111 Daniil Cherepanov S.G.Rijswijk 870 
112 Sascha Kurt Eindhovens S.V. 1089 
113 Mathijs Vogels Best Moves Stap 2 
114 Boyd Leenen SV de Combinatie 652 
115 Fleur Westerhof SV Doetinchem 881 
116 Siem Westerhof SV Doetinchem opstapje 2 
117 Max Eppinga Meerkerk Schaakt 440 
118 Daan van der Kooij Andersenschool Woerden 100 
119 Thomas van der Kooij Andersenschool Woerden 200 
120 Casper van Noorloos Moira Stap 1+ 
121 Niels van Hilten Schaakclub Nieuwegein 2?